tik-tok instagram youtube radio
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

Michał Olba - laureat prestiżowej nagrody w kategorii "Nauczyciel Akademicki Roku” w Plebiscycie Edukacyjnym 2023!

Michał Olba - laureat prestiżowej nagrody w kategorii "Nauczyciel Akademicki Roku” w Plebiscycie Edukacyjnym 2023!

jesteśmy podekscytowani i dumni, mogąc ogłosić, że nasz nauczyciel akademicki Michał Olba, został laureatem prestiżowej nagrody w kategorii "Nauczyciel Akademicki Roku” w Plebiscycie Edukacyjnym 2023! 

Michał został wyłoniony spośród wielu wyjątkowych kandydatów, co dodaje temu wyróżnieniu jeszcze większego znaczenia! Jego pasja, zaangażowanie i serdeczne podejście do studentów sprawiają, że jest on prawdziwym wzorem dla naszej społeczności akademickiej. 

Plebiscyt Edukacyjny ma na celu nagrodzenie tych nauczycieli, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, ale także budują relacje oparte na szacunku, empatii i otwartości. Ta nagroda jest wyrazem uznania dla pasji, zaangażowania i wkładu jaki Michał wkłada w rozwój naszej Uczelni.

Gratulujemy z całego serca!  Życzymy dalszych sukcesów i niegasnącego entuzjazmu w pracy naukowej i dydaktycznej! 

 Już wcześniej informowaliśmy Was o tym wyjątkowym wyróżnieniu dla Michała, ale teraz, po Uroczystej Gali Wręczenia Nagród, która odbyła się 2 marca 2024 w Zamku Królewskim w Warszawie, chcemy jeszcze raz podzielić się tą radosną nowiną! Przeczytajcie wywiad z Michałem, w którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat edukacji i pasji do nauczania: WYWIAD Z MICHAŁEM OLBĄ